• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

БібліотекаНа другому поверсі нашої школи є бібліотека.

У бібліотеці школярі беруть підручники і додаткові посібники для занять, також в бібліотеці є художня література.

Книги можна вибрати на будь-який смак: тут і казки, і оповідання, і вірші, і підручники з різних предметів.

Бібліотекарем у нашій школі працює чудова людина - Куценко Світлана Леонідівна. Вона багато знає і завжди готова порадити захоплюючу книжку. А ще вона проводить літературні тижні і конкурси за прочитаними книжками для всіх бажаючих.

Куценко Світлана Леонідівна

Талановитий бібліотекар, має високу науково – теоретичну підготовку, досконало володіє методикою за всіма напрямками її діяльності :

· комплектування і використання довідково– інформаційних фондів,

· створення довідково – пошукового апарату, бібліотечному і довідково– інформаційному обслуговуванню,

· посилення ролі навчальної науково – популярної, художньої книги в навчанні та вихованні і учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання , розвитку пізнавальних інтересів і здібностей.

Вона є ініціатором створення гуртка для дітей “Юний бібліотекар”, та проведення нестандартних форм роботи. Зокрема , щомісяця лекторська група юних читачів готують повідомлення про новини в світі книжок.

Вона проводить масове інформування :

· книжкові виставки,

· бібліографічні огляди літератури,

· дні інформації “Правила користування книгами; “Любі друзі ! Послухайте поради, як мене берегти! “ “Нові літературні видання в нашій бібліотеці.”

Під рубрикою “Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті” систематично вміщує інформацію про надходження в бібліотеку нових номерів журналів.Під час проведення предметних тижнів у бібліотеці обов’язково організовує книжкові виставки :

· “Про математику і математиків “,

· “Мова рідна , слово рідне”,

· “Сучасна фізика “,

· “Розвиток життя на землі “,

· “Енциклопедія чудес” Майже до кожного ювілею письменників проходять літературні години та бесіди по класах.

Організовує роботу по школі щодо формування в учнів дбайливого ставлення до підручників, розробляє різноманітні заходи. В кожному класі створила актив бережливих, які перевіряють стан підручників раз на тиждень. Після перевірки на класних зборах обговорюється стан збереження підручників і виноситься подяка дбайливим учням.

Постійно працює над зміцненням матеріальної бази, поновлює книжковий фонд довідково – енциклопедичною та художньою літературою за рахунок спонсорських коштів.

Бібліотека школи є методико – інформаційним центром, в роботі якої впроваджуються інноваційні технології з використанням комп’ютера в якому систематизований весь книжковий фонд та різноманітні картотеки : на журнали, підручники, методичну літературу та предметні цікавинки.

Для розширення і поглиблення знань з інформатики використовує Інтернет , та лазерну копіювальну техніку.

Відносини з колегами, учнями, батьками будує на взаємоповазі та взаєморозумінні.

Куценко Світлана Леонідівна працює бібліотекарем в даній школі 18 років
Завітайте до нашої бібліотеки!
Кiлькiсть переглядiв: 1075

Коментарi